(4,18) Kiddy GuardianFix 3 opinie · Guardian z ISOFIXEM – jeszcze bezpieczniejszy

Kiddy Guardianix 3 opinie

Kiddy Guardianix 3 (9-36kg)

Foteliki Kiddy 2019

Cena

Za fotelik Kiddy GuardianFix 3 trzeba zapłacić  około 960 zł.

Kupony rabatowe

Ceny fotelików Kiddy są stosunkowo wysokie i niestety bardzo sztywne, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższego cennika.

Aktualny cennik Kiddy 2019 Kupon rabatowy Kiddy Guardianfix 3

Zakres wagowy/wzrostowy

 • Grupa 1/2/3
 • 9 miesięcy – 12 lat
 • waga 9 – 36 kg

Ranking

Guardianfix ze względu na dobre wyniki testów komfort i wysoką jakość fotel otrzymał wysokie oceny w rankingu fotelików samochodowych.

Ranking fotelików 9-36 kg
Kiddy GuardianFix 3 opinie

Kiddy GuardianFix 3

Opinia eksperta

Fotelik uniwersalny przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kg.
Od modelu  Guardian różni się jedynie sposobem mocowania w samochodzie. W nowym modelu istnieje bowiem możliwość montażu zarówno za pomocą pasów jak i złącza ISOFIX, dzięki czemu jest on znacznie stabilniej przytwierdzony do siedzenia samochodowego.
Wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia siedzisko, potwierdzone zostało dobrymi wynikami testów ADAC (4). Podobnie jak jego poprzednik,  posiada innowacyjną osłonę tułowia, tzw. Kiddy Shock Absorber oraz wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Ma również regulowaną wysokość i szerokość, a także co rzadko się zdarza regulowaną podpórkę pod nogi. Zarówno waga,  jak i jego cena, nie są jednak najniższe. Waga produktu to 8,5 kg, zaś cena to aż 1150 zł.

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki

Konkurencja

Cybex Pallasfix, Concord Transformer Pro, Peg Perego Via 1-2-3,

 

3 Odpowiedzi do “(4,18) Kiddy GuardianFix 3 opinie · Guardian z ISOFIXEM – jeszcze bezpieczniejszy”

 1. delphy pisze:

  witam,
  podobno na rynku pojawił się nowy model KIDDY GUARDIANFIX PRO z numerkiem 2. Sprzedawca zapewnia, że jest on bezpieczny i Kiddy nie mogłoby sobie pozwolić na ponowną ocenę 1 (w montażu bez isofix). Czy są już jakieś testy związane z tym modelem? Obawiam się, że sprzedawca chce mnie zapewnić, żebym zakupiła ten model, tylko jak się później okaże, że będzie 1 to przecież nie zmienię fotelika na nowy :(

 2. bart3975 pisze:

  Ten kto stworzył opis fotelika: KIDDY Guardianfix Pro (Isofix) 2 albo nie jest rodzicem albo mimo iż nim jest dostał za to porządne wynagrodzenie co wywnioskowałem porównując ten opis z wynikami testów ADAC 2012 z których wynika iż za bezpieczeństwo otrzymał najniższą ocenę czyli: „1”, tak samo wypadła ocena końcowa testu ADAC. Wystarczy więc nie wpisać w wyszukiwarce hasła TESTY ADAC 2012 by uwierzyć iż ocena bezpieczeństwa jest bardzo wysoka i powinna skłonić do zakupu tego fotelika.

  • Redakcja Wózki Opinie pisze:

   Opis stworzył pracownik redakcji. Jest on zgodny z rzeczywistością.
   Proszę nie traktować testów ADAC wybiórczo – tylko zapoznać się z ich pełnym brzmieniem. Oryginalne wyniki można obejrzeć pod adresem: Kiddy Guardianfix Pro

   Cytat:

   Hohe Belastungswerte im Frontcrash (nur bei Befestigung ohne Isofix)

   Fotelik jest niestabilny przy czołowych zderzeniach (bez użycia mocowania ISOFIX)
   W tym modelu zastosowano ISOFIX, aby go wykorzystywać podczas montażu.
   Jeśli chcemy z niego zrezygnować musimy zakupić bliźniaczy model o lekko zmienionej konstrukcji bez modułu ISOFIX.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php