Kunert 20% taniej do 30 listopada – i do tego bardzo szybko

Kunert Mila

Kunert Mila 2017

Wózki KunertFirma Kunert nie jest nowicjuszem na polskim rynku. Od lat produkuje bardzo przyzwoite wózki dziecięce. Przykładem niech będą modele Vip i Silver sprzed kilku lat. Jednak ten rok może okazać się przełomowy w znaczeniu marki. W tym roku ukazały się 4 nowe modele wózków Kunerta: Mila, Lavado, Libero i Romantic. Nie da się ukryć, że przypominają one nieco produkty już dostępne na polskim rynku, ale nie ma mowy o ewidentnych podróbkach, a legalna inspiracja nie jest niczym nagannym, a często daje wszystkim impuls do dalszego rozwoju.

Wózek Libero na przykład jest w stylu modelu Bebetto Silvia, a Lavado w wielu szczegółach jest odpowiednikiem Coletto Florino i Camarelo Avenger. Jest jednak bardzo istotna i pozytywna różnica : wymienione modele kosztują znacznie taniej niż nieco podobne pierwowzory. Na przykład najtańszy model 2w1 kosztuje tylko 600 zł, a ceny zestawów wózka 3w1 zaczynają się od 950 zł w górę.

Kunert Libero

Kunert Libero

Drugą wielką przewagą Kunerta jest rewelacyjnie krótki czas na realizacje zamówienia – do 5 dni roboczych, większość modeli kolorów od ręki.

Teraz pojawiła się wyjątkowa okazja – przez cały listopad wszystkie wózki Kunert będą o 20 % tańsze, co prawda nie wszędzie – tylko w dino.sklep.pl. Sprawdź!

Szczegółowe opinie o poszczególnych modelach już wkrótce..

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php