Kunert Mila/Lavado (4.66) · Ekspresowa realizacja , czyżby wyrastała konkurencja dla Coletto i Bebetto

Wózki Kunert

W przeciągu ostatnich dwóch sezonów wśród naszych rodzimych wózków dziecięcych widoczne jest coraz większe podobieństwo modeli. Producenci stawiają na podobne konstrukcje, obszerne gondole na plastikowej misie i bogate wyposażenie. W obliczu takich podobieństw klientom często bardzo trudno znaleźć jakieś znaczące różnice i zdecydować którego producenta wybrać. Modele odróżniają się od siebie w zasadzie detalami – kolorystyką, jakością materiału i oczywiście ceną. Duży wpływ na decyzję o zakupie wózka ma też czas realizacji.
Ciekawą i dosyć atrakcyjną propozycją stosunkowo jeszcze małej firmy – Kunert są wózki Mila i Lavado. Oba modele idealnie wpisują się we współczesne trendy i mimo jeszcze małej popularności, pod pewnymi względami wygrywają z takimi renomowanymi markami jak Bebetto, Tako czy Coletto. Wózki Kunert są nieco tańsze od konkurencji (zestaw 2w1 to koszt rzędu 1380 zł)  i w odróżnieniu od innych polskich marek producent ekspresowo realizuje zamówienia – czas oczekiwania to zaledwie tydzień. Jeśli chodzi o modele Lavado i Mila to odróżnia je wyłącznie torba: w pierwszym jest to kuferek a w drugim materiałowa torba. W komplecie z wózkiem znajdziemy : okrycia na nóżki, moskitierę, folię p/deszczową i torbę. Klient oprócz koloru tapicerki ma do wyboru również koła (pneumatyczne lub pompowane) oraz kolor stelaża (czarny lub biały). W opcji dodatkowej wózek można kupić w wersji z fotelikami Maxi Cosi Cabrio, Citi czy Ferrari Beone.

Jedna odpowiedź do “Kunert Mila/Lavado (4.66) · Ekspresowa realizacja , czyżby wyrastała konkurencja dla Coletto i Bebetto”

  1. gość pisze:

    Dla mnie fajnym i innym wózkiem od większości polskich modeli jest Anex Cross. Na żywo wygląda super, mały , lekki i prosty w obsłudze.
    Fajne kolorki do wyboru

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php