Kunert Silver opinie (4,42) · Mało znana firma, ale drzemie w niej potencjał

Kunert Silver

Kunert Silver

Cena wózka  Kunert Silver kształtuje się w granicach 830 zł- 1130 zł i jest zależna od wielkości zestawu i wyposażenia.
Imponuje przede wszystkim oszałamiająco niska cena tego niezwykle bogatego zestawu.  W jego skład wchodzą: spacerówka, gondola, fotelik folia przeciwdeszczowa, kosz na zakupy oraz pokrowce na nóżki do każdego z elementów.
Nabyć go można z kołami piankowymi na łożyskach lub też na kołach pompowanych. Druga opcją do wyboru jest zawieszenie na amortyzatorach lub na paskach. Taka perspektywa w połączeniu z ogromną paletą kolorów stwarza klientom cały wachlarz możliwości, dzięki czemu mogą jak najlepiej dopasować model do indywidualnych potrzeb.
Ponadto posiada on przednie koła skrętne z możliwością blokady do jazdy na wprost, a w wersji spacerowej odpinaną budkę i barierkę oraz regulowany podnóżek i oparcie odchylane do pozycji leżącej. W wersji głębokiej natomiast gondola wyposażona jest w materacyk oraz ma funkcję kołyski.
Oczywiście jest to wózek zdecydowanie z dolnej półki cenowej, nie ma co go porównywać z takimi tytanami jak Hartan czy Implast, ale w swojej grupie to produkt całkiem przyzwoity. W dobie kryzysu gdy nie każdy może sobie pozwolić na drogi zakup, zestaw spacerówka, gondola i fotelik za 1100 zł to na prawdę atrakcyjna propozycja na którą skusi się wielu klientów. Waga spacerówki jest umiarkowana 12 kg. Zaletą bardzo krótki czas realizacji – 5 dni roboczych.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php