(4,97) Maxi Cosi Adorra 2018 opinie· Kompaktowy wózek wielofunkcyjny za rozsądne pieniądze

Maxi Cosi Adorra opinie

Maxi Cosi Adorra 3w1

Maxi Cosi Adorra

Ceny
Opisywany model w wersji spacerowej można kupić  za 1579 zł, oczywiście gdy powiększamy zestaw o kolejnie elementy ( gondole, fotelik i bazę) to cena automatycznie rośnie: 2w1 za 1900 zł, 3w1 za 2300, 4w1 za 3100. Podane ceny są, rzecz jasna, nieco przybliżone.
Nasza rada: niektóre firmy stosują bardzo atrakcyjne kupony rabatowe, które znacznie obniżają pierwotne ceny podane na stronie. Warto poszukać.

Wózki Maxi Cosi  – aktualne ceny

Ranking

Dzięki rewelacyjnej sprzedaży zaraz po premierze, możliwa jest pierwsza ocena w rankingu wózków dziecięcych. Wózek zasłużył na dobre oceny za wygląd , ergonomie i popularność, gorzej z ceną.

Aktualny ranking wózków dziecięcych Kolory wózka

Zalety

Kompaktowy i łatwy w obsłudze wózek Adorra to nowość w ofercie Maxi Cosi. Model łączy w sobie to co najlepsze z wózków terenowych i miejskich. Do jego największych atutów należą prosty i wygodny sposób składania stelaża razem z siedziskiem  i do małych rozmiarów, dość duże koła i stosunkowo niska waga (12 kg).
Model Adorra jest młodą propozycją producenta, w sieci nie ma więc jeszcze za dużo opinii na jego temat, ale sugerując się ogromną popularnością tego wózka  możemy się spodziewać , że okaże się strzałem w dziesiątkę. Wózek występuje zarówno w wersji spacerowej jak i w komplecie z nowoczesną gondolą Oria czy fotelikiem samochodowym tworząc tym samym praktyczny travel system.
Bardzo duże zainteresowanie modelem sprawia, że sprzedaje się on jak świeże bułeczki, co z kolei powoduje, że czas oczekiwania na zamówienie jest dość długi. Szczególnie rozchwytywany jest kolor sparkling grey, ale inne kolory tapicerek też  ” nie od macochy”.

Wady

Małym mankamentem mogą być jedynie piankowe koła, lecz z drugiej strony  to one sprawiają, że waga wózka nie jest wysoka, dlatego więc przymykamy na to oko.

Konkurenci
Bebetto Vulcano, Maxi Cosi Nova, Baby Design Dotty, Espiro Next, Jedo Trim , Baby Design Lupo, Riko Brano, Easygo Optimo, Cybex Balios, CBX Leotie

Jedna odpowiedź do “(4,97) Maxi Cosi Adorra 2018 opinie· Kompaktowy wózek wielofunkcyjny za rozsądne pieniądze”

  1. Adora pisze:

    czy ten wozek jest faktycznie kompaktowy?

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php