(4,56) Maxi Cosi Mura 4 Plus Concrete Grey opinie · teraz 1000 zł taniej – tylko do wyczerpania zapasów

Maxi Cosi Mura 4 Plus opinie

Maxi Cosi Mura 4 Plus Concrete Grey

Maxi Cosi Mura 4 Plus

Cena

Teraz Mura 4 Plus w kolorze Concrete Grey w super cenie, taniej nawet 35% tylko do wyczerpania zapasów

Średnia cena rynkowa prezentowanego wózka kształtuje się od 1499 zł do 2499 zł w zależności od konfiguracji i wyposażenia.

Kupony

Cena  wózka zmniejszyła się w ostatnich tygodniach średnio o 1000-1200 zł,   trzeba jednak pamiętać, że oferta jest ważna  jedynie do wyczerpania zapasów.

Niestety ceny wózków Maxi Cosi są wysokie i bardzo wyrównane na całym rynku, dlatego czasami jedynym sposobem uzyskania redukcji ceny są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualny cennik Maxi Cosi Kupon Rabatowy Maxi Cosi Mura 4 Plus

Zalety i funkcje

Maxi Cosi Mura 4 Plus opinie

Maxi Cosi Mura 4 Plus Concrete Grey

 • Najnowsza wersja znanej Mury spowodowała, że  złe opinie i oceny poprzedniego modelu poszły w niepamięć. Poprawiony model posiada szereg ulepszeń i udogodnień: zamiast pompowanych kół producent proponuje świetne i lekkie koła piankowe, nową ciekawą kolorystykę i przede wszystkim lepszą jakość przy znacznie niższej cenie
 • Wózek cechuje się nowoczesnym wyglądem i starannym wykonaniem. Jest to świetna propozycja  dla rodziców preferujących aktywny tryb życia. Model wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz lekkością prowadzenia.
 • Gondola jest duża – maluch ma w niej bardzo wygodnie, łatwo się wypina. Koła piankowe – łatwe do demontażu, siedzisko można montować zarówno przodem jaki i tyłem do kierunku jazdy .
 • Rodzice docenią go pod względem komfortu  dla maluszka jak również swojej wygody:
 • Posiada teleskopową regulację wysokości raczki jest świetną opcją dla wysokich rodziców.
  Kolejnym atutem tego wózka jest możliwość montowania na stelażu fotelika.

Wady

W testach niemieckiej organizacji konsumenckiej Warentest z 2009 roku model Maxi Cosi Mura 4 otrzymał ocenę niedostateczną z powodu obecności trujących związków chemicznych w częściach z tworzywa sztucznego.  Jednak nie został z tego powodu wycofany ze sprzedaży, więc spełnia wyśrubowane  niemieckie normy.  Może był to alarm przedwczesny lub normy niedoskonałe, ale naszym obowiązkiem jest o tym wspomnieć. W dzisiejszych czasach wiele spraw jest przesadnie traktowanych, a chemia jak wiemy jest wszechobecna –  to nieubłagany koszt nowoczesności. Murę 4 zastąpił model z Plusem w którym producent naprawił waady poprzedniego modelu

Dane techniczne

7 Odpowiedzi do “(4,56) Maxi Cosi Mura 4 Plus Concrete Grey opinie · teraz 1000 zł taniej – tylko do wyczerpania zapasów”

 1. supermama90 pisze:

  Najtańsza oferta wózków na …………..

  Nasi fachowcy, kochające mamy, dobiorą dla waszych pociech najlepsze wózki, nosidełka i foteliki.

  O cenę też się musisz martwić indywidualne podejście naszych specjalistów na pewno Cie zadowoli 😉

 2. monia pisze:

  dobry solidny wózek. Cena jak najbardziej idzie z jakością.

 3. agata pisze:

  Mam murę plus4 już od 8 miesięcy i jestem z niej bardzo zadowolona. Koła piankowe których nie trzeba pompować, są dobrze skrętne. Ogólnie wózek dosyć lekki w prowadzeniu i łatwy w składaniu.

 4. nkg pisze:

  Siostra ma MAXI COSI MURA. Jest z niego zadowolona, wygodny, dobrze się prowadzi. Jednak teraz, gdy dziecko skończyło 2 lata, jego główka ociera o daszek… Jeżdżą bez niego. Przy tej cenie wózka, to jednak niebagatelna wada.

Trackbacks/Pingbacks

 1. jest mniejszą i lżejszą wersją modelu Mura 4 Plus. Można powiedzieć, że to taka kompaktowa wersja Mury.  Średnio trzeba za nią zapłacić od

 2. […] Cosi Stella Tegoroczna nowość firmy Maxi Cosi. Wózek  jest mniejszą i lżejszą wersją modelu Mura 4 Plus. Można powiedzieć, że to taka kompaktowa wersja Mury.  Średnio trzeba za nią zapłacić od  […]


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php