Maxi Cosi Titan ISOFIX 9-36 kg opinie – ostatnia nowość renomowanej firmy fotelikowej

Maxi Cosi Titan opinie

Maxi Cosi Titan 2019

Maxi Cosi Titan 2019

Cena

Maxi Cosi aktualny cennik

Cena modelu standard kształtuje od 840 -940 zł, a Titan Pro to cena rzędu 1250 zł. Są to poziomy wysokie, ale fotelik wydaje się wyrastać ponad przeciętność. Krążą słuchy, że sprzedaż modelu Titan Pro ma być przez jakiś czas prowadzona tylko w sklepach stacjonarnych, ze względu na nowatorskie technologie w nim zastosowane, ale na szczęście są sklepy internetowe, które oferują ten produkt – wystarczy tylko zapytać o dokładną cenę, a potem zamówić internetowo.

Maxi Cosi Titan Pro opinie

Maxi Cosi Titan Pro 2019

Zakres wagowy, wiekowy i wzrostowy
Fotelik przeznaczony dla dzieci od mniej więcej 9 miesięcy do 12 lat – czyli praktycznie do ostatniego momentu, gdy konieczne jest jego używanie . Jeśli chodzi o wagę dziecka, to sytuuje się  ona w przedziale od 9 do 36 kg.
Wzrost dziecka od 67 do 150 cm

Jest to pierwszy uniwersalny fotelik firmy Maxi Cosi – światowego dominatora w dziedzinie fotelików samochodowych dla dzieci. Uniwersalny, czyli z rozszerzonymi w czasie możliwościami jego użytkowania. Ma to rzecz jasna realny wymiar ekonomiczny: klient kupuje po prostu jeden fotelik mniej.
Dostępne opcje montażu
Można go mocować w aucie za pomocą pasów bezpieczeństwa
instalacja systemem isofix

Lista samochodów z isofixem

Ranking
Jest jeszcze za wcześnie na obiektywną ocenę, gdyż fotelik dopiero zaistniał na polskim rynku i nie posiadamy jeszcze wystarczających informacji o jego sprzedawalności, wiarygodnych opinii użytkowników, ani testów bezpieczeństwa  ADAC. Jednak opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej branży zaryzykujemy stwierdzenie, że renoma producenta gwarantuje, co najmniej, przyzwoity poziom produktu.

Innowacje i przewagi nad konkurencją
Innowacyjnym rozwiązaniem  w modelu Maxi-Cosi Titan Pro jest opatentowany przez firmę system G-CELL zwiększający ochronę  dziecka ( szczególnie jego ramion) w przypadku kolizji bocznej. W szczegółach rzecz wygląda następująco: boczne osłony fotelika Titan Pro wykonano z wysoce energochłonnych materiałów, które w swojej budowie przypominają pięciokątne elementy plastra miodu. Ma to na celu rozproszenie energii podczas kolizji i znaczącą redukcję sił działających na fotelik podczas zderzenia bocznego.

Fotelik Titan Pro jest wyposażony w zintegrowany zagłówek GrowSafe, który pozwala się z łatwością zorientować kiedy nadejdzie czas, aby zdjąć wewnętrzne pasy fotelika i przestawić się na pas samochodowy. Wraz z systemem pasów GrowSafe, inteligentny zagłówek zapewnia dziecku prawidłowe dopasowanie do fotelika i gwarantuje bezpieczną i wygodną podróż każdego dnia.

Kolory fotelika

Kolory fotelika
Bezpieczeństwo
Solidna instalacja systemem isofix i pasem top tether zapewnia stabilność siedziska poprzez połączenie z ramą samochodu.

Długi okres użytkowania:
Od 9 miesiąca do 12 roku życia dziecka

Łatwa regulacja zagłówka:
Titan posiada 11 stopniową regulację zagłówka zapewniając doskonałe dopasowanie do dziecka

Wiele pozycji ustawienia siedziska:
Do wyboru 5 komfortowych pozycji ustawienia siedziska: zarówno do siedzenia, jak i spania.

Komfort:
Wkładka dla malucha dla jego większego komfortu.
Komfortowa wyściółka fotelika
Na tylnym siedzeniu samochody trzy takie foteliki mieszczą się obok siebie.
Możliwość łatwego czyszczenia tapicerki

Bardzo elegancki wygląd.

Dożywotnia gwarancja producenta

Różnice pomiędzy modelami standard i pro
Wersja standard nie posiada opisanych powyżej systemów G-CELL i Grow Safe. Pod innymi względami modele się nie różnią.

Wymagania samochodowe
Samochód musi posiadać mocowania isofix i miejsce do mocowania na pasek top tether.

Konkurenci
Cybex Pallas, Ferrari Beline ,Chicco Gro-up, Britax Evolva, Peg Perego Viaggio 1-2-3, Concord Vario, Concord Transformer, Kiddy Guardianfix, Coletto Sportivo.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php