(4,02) Mikado Duet Lux opinie · wyjątkowo lekki i zwrotny polski wózek dla bliźniąt [od 1415 zł]

Mikado Duet Lux opinie

Mikado Duet Lux

Mikado Duet Lux

Cena

Cena rynkowa wózka  waha się od 1415 zł  do 1949 zł w zależności od zestawu i konfiguracji.

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie

Kupony rabatowe

Ceny wózków Mikado nie są wysokie w stosunku do innych wózków z tej kategorii, ale niestety na równym poziomie u zdecydowanej większości sprzedawców, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Wtedy ceny mogą ulec znacznej redukcji nawet do 10%. Warto poszukać tańszych ofert korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny Mikado  2019 Kupon rabatowy Mikado Duet Lux 2019

Dane techniczne

Ranking

Model ten plasuje się na całkiem dobrych pozycjach w rankingach wózków wielofunkcyjnych.
W połączeniu z możliwością złożenia elementów wózka do transportu w samochodzie i przystępnie niską ceną tworzy ciekawą propozycję wózka dla bliźniąt.

Aktualny ranking wózków bliźniaczych

Przedział wagowy /wzrostowy

  • z gondolą odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok pół roku
  • wersja spacerowa dla dzieci 6 miesiąca  do ok 3 lat (do 15 kg)

Zalety

Posiada całkiem spore koła tylne i nieco mniejsze przednie, które dodatkowo są skrętne  z możliwością blokady do jazdy na wprost.  Takie właściwości wraz z regulowaną miękkością zawieszenia  i faktem, iż wszystkie koła są pompowane sprawiają, że bez problemu radzi sobie zarówno w wymagającym, trudnym terenie, jak i w krętych miejskich alejkach. Konstrukcja ramy umożliwia szybkie i łatwe złożenie wózka do minimalnych wymiarów, celem przewiezienia go w samochodzie. Wózek  wyposażony jest w dwie niezależne miękkie gondole. Łatwo wyjmowane nosidła, umożliwiają bezpieczne przenoszenie małych dzieci. Spacerówka może być ustawiana w obu kierunkach, ponadto wózek posiada  regulowany podnóżek i oparcie odchylane aż do pozycji leżącej . W komplecie  otrzymamy: torbę, folię przeciwdeszczową, moskitierę oraz przykrycie na nóżki do spacerówki i gondoli.

W opcji dodatkowego zakupu

    • parasolka (w kolorze wózka)
    • dwa śpiworki (w kolorze wózka)
    • dwie bazy isofix (do mocowania fotelika na tylnym siedzeniu samochodu)

Linia kolorystyczna

Kolory tapicerki przypisane są do konkretnych kolorów stelaży.

Kolory tapicerki Mikado Duet Lux 2019

Opinie eksperta

Firma Mikado to marka z tradycjami, dobrze ugruntowana i znana na polskim rynku. W ciągu wszystkich lat swojej działalności miała zarówno wzloty jak i upadki.  Teraz jest jednak wyraźnie w natarciu, do tego nawet stopnia, że urokowi  tych wielofunkcyjnych wózków ulegli również skandynawscy rodzice.  Wózki tej firmy od jakiegoś już czasu cieszą się bowiem bardzo dużą popularnością w tamtych regionach Europy. Fakt ten jest bardzo dużym komplementem dla naszej rodzimej marki. Do najmocniejszych stron Mikado należą: bardzo przystępne ceny, niezła jakość, wysoka wytrzymałość.  Cena zestawu 3w1 podwójnej spacerówki z 2 gondolami i 2 fotelikami kształtuje się w granicach 1949 zł, a więc bardzo korzystnie, zwłaszcza, że wózek może pochwalić się całkiem przyzwoitą jakością i wytrzymałością. Dodając do tego łatwość obsługi i lekkość prowadzenia zestaw tworzy całkiem kuszącą całość. Z czystym sumieniem polecamy te polskie wózki.

Koszty dostawy

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce.

Zamówienie powyżej 4000,00 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Zamówienie poniżej 1500,00 zł – koszt dostawy 29,00 zł przy przedpłacie, za pobraniem 39,00 zł

Konkurenci:

Hauck Roadster Duo  Adbor Duo Stars  Chicco Fully Twin   Dorjan Quick Twin  Kekk by Kees Xinn Twin

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php