(4,25) Ferrari Beone opinie · 4 gwiazdki w ADAC, rozsądna cena, słynna samochodowa marka

ferrari beone opinie

Ferrari Beone 0-13kg

Foteliki Ferrari 2019 Wózki 3w1 z Ferrari Beone

Cena

Cena rozsądna: od 170-350 zł, w zależności od koloru tapicerki i zamontowanego adaptera. W zestawach wózków 3w1 cena tego fotelika jest jeszcze bardziej korzystna.

Foteliki  Ferrari aktualny cennik
ferrari beone opinie

Wózki 3w1 z Ferrari Beone

Ranking
Bardzo wysoko w rankingu fotelików 0-13 kg. A to dzięki bardzo dobrym testom ADAC (4 gwiazdki), rozsądnej cenie i dużej popularności wśród klientów.

Foteliki 0-13 kg aktualny ranking

Zalety
Świetna wiadomość dla entuzjastów włoskiej legendy samochodowej  – Ferrari, gdyż są  oficjalnie licencjonowane przez te firmę oryginalne foteliki samochodowe  Beone na skorupie znanej marki Nania. Jest to nie lada gratka dla każdego zapalonego fana motoryzacji – nie tylko dla właścicieli samochodów tej ekskluzywnej marki. Możemy już potwierdzić, że model znalazł dotychczas liczne grono nabywców.

Oprócz oczywistej klasy i bardzo atrakcyjnego wyglądu Ferrari Beone  jest bardzo bezpieczny (4 w ADAC) i zaskakuje niespotykanie niską ceną. Koszt nosidełka nie przekracza nawet 200 zł, jest to o tyle zaskakujące, że jest to, ta właśnie, słynna marka. Przy takiej cenie, klasie i wyglądzie produktu, inne foteliki wprost bledną. Jak każdy inny produkt z przedziału 0-13 kg Beone montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasów samochodowych, posiada daszek przeciwsłoneczny, pasy wewnętrzne i wkładkę redukcyjną dla niemowląt.

Kolory fotelika

Kolory fotelika z tapicerka Ferrari Kolory fotelika bez tapicerki Ferrari

Wózki 3w1 z tym fotelikiem
Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia fotelika z wbudowanymi specjalnymi adapterami  do montażu na wózkach Roan, Riko, Kunert, Tako, Bebetto, Coletto, Jedo, Euro-Cart czy Camarelo. W takich zestawach wózków 3w1 cena tego fotelika staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i konkurencyjna. Jest to nosidełko naprawdę godne polecenia.

Konkurenci
Maxi Cosi Cabriofix, Avionaut Pixel, Cybex Aton, Besafe iZi Go,Maxi Cosi Pebble, Maxi Cosi Citi,  Ramatti Mars, Carlo, Avionaut Kite,

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php