Navington Caravel (4,26) · Klasyczny, ale praktyczny polski wózek

Navington Caravel 3w1

Navington Caravel 3w1

Navington Caravel
Znaczna część klasycznych wózków wielofunkcyjnych mimo świetnego prowadzenia po prostej, także w trudnym nierównym terenie średnio radzi sobie w krętych alejkach (głównie ze względu na nieskrętne koła przednie). Wadę tę zlikwidowała marka Navington stosując w modelu Caravel innowacyjną skrętną oś przednią. Ten zabieg spowodował, że poruszanie się wózkiem w krętych korytarzach nie stanowi żadnego problemu.
Do podstawowych właściwości modelu należą: dobra amortyzacja, pompowane koła, ustawiane w obu kierunkach siedzisko z regulacją odchylenia oparcia, obszerna wygodna gondola oraz możliwość montażu fotelika Maxi Cosi Cabrio na konstrukcji (za pomocą dodatkowego adaptera). Ponadto klient ma do wyboru wielkość kół – 12′ lub 14′. Cena wózka 2w1 to koszt rzędu ok 2070 zł, model występuje również w droższej wersji – Royal. Jak na klasyczny wózek przystało Caravel jest dosyć ciężki – spacerówka waży aż 23,5 kg jet to niestety typowa wada tego typu modeli.
Navington Caravel to ekskluzywna klasyka polskiej marki o przyjaznej cenie. Wózek łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność z klasyczną stylistyką, co w połączeniu z rozsądną ceną i wysoką jakością wykonania daje klientom bardzo atrakcyjny produkt.

Jedna odpowiedź do “Navington Caravel (4,26) · Klasyczny, ale praktyczny polski wózek”

  1. Marcello pisze:

    Sarei interessato il passeggino .

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php