Nowość Peg Perego Team 2017 · Rozwojowy wózek dla jedynaka, czy rodzeństwa, sprawdź gdzie kupić

Peg-Perego Team Elite

Peg-Perego Team

Wielbicieli włoskiej marki Peg-Perego z pewnością ucieszy fakt, że do oferty producenta dołączył nowy niezwykle obiecujący model, wielofunkcyjny wózek Team, bardzo praktyczna propozycja dająca młodym rodzicom szereg możliwości, bowiem Team może występować zarówno w wersji dla jedynaka, jak również rodzeństwa w różnym wieku (po dokupieniu dodatkowego siedziska i adaptera)

Niestety producent uparł się, by wózek dostępny był wyłącznie w ofercie sklepów stacjonarnych (podobno wymaga dokładnej prezentacji).

Gdzie kupić ten produkt ?

Cena wózka 3w1 zarówno w wersji z gondolą Pop Up jak i z klasyczną Navetta Elite w dobrych sklepach dziecięcych oscyluje na poziomie 4550-4600 zł.
Producent oferuje także wózek 2w1 w wersji z gondolą Pop Up bez torby w cenie ok 4100 lub z torbą w cenie 4400 .
Wkrótce wózek będzie dostępny także w wersji dla 2 dzieci.

Wózek Team łatwość obsługi i funkcjonalność bez wątpienia odziedziczył po kultowym Book’u. producent poszedł jednak o krok dalej i umożliwił przekształcanie modelu w wózek dla dwójki dzieci. Ponadto Team posiada odwracane siedzisko, gumowe koła, banalnie prosty system składania, wygodną blokadę kół przednich i możliwość składania stelaża wraz z siedziskiem (w wersji z Navetta Pop Up stelaż złożymy także z gondolą).

Peg perego Team Pop Up

W porównaniu z Book’iem Team jest trochę cięższy, nie wpływa to jednak negatywnie na jego właściwości jezdne.

Dużym osiągnięciem inżynierów Peg-Perego było stworzenie adapterów pozwalających na montaż na stelażu dodatkowego siedziska Pop Up (identycznego jak w wersji pojedynczej) tworząc tym samym bardzo rozwojowy wózek dla rodzeństwa.

My wózek polecamy, teraz tylko czas pokaże czy spodoba się klientom.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php