(4,02) Peg-Perego Pliko Mini Classico forum opinie · Lekki jak piórko i kompaktowy [od~790 zł]

Peg-Perego Pliko Mini Classico opinie

Peg-Perego Pliko Mini Classico

Wózki parasolki

Cena

Średnia cena rynkowa Peg-Perego Pliko Mini Classico jest stosunkowo wysoka i kształtuje się na poziomie od 790 zł do 890 zł i uzależniona jest od linii kolorystycznej

Kupony rabatowe

W związku z tym, że rynek wózków Peg Perego cechuje się wysokim i bardzo wyrównanym poziomem cen polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy stacjonarne i internetowe. Wówczas powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji – nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny wózków Peg Perego 2019 Kupon rabatowy Peg Perego Pliko Mini Classico

Ranking

Z uwagi na wyjątkowo niską wagę kompaktowy charakter i wysoką jakość wózek Pliko zajmuje dobre miejsca w rankingach wózków parasolek.

Peg Perego Pliko Mini Mon Amour opinie

Peg Perego Pliko Mini Mon Amour

Ranking wózków parasolek

Opinia eksperta
Ultra-mała kompaktowa parasolka jest najmniejszym i najbardziej poręcznym modelem jaki w swojej ofercie ma do zaprezentowania firma Peg-Perego.
Wózek jest lekki jak piórko, waży zaledwie 5,7 kg i lżejszy od niego jest chyba jedynie GB Pockit. Całkiem nieźle się prowadzi, z tym że trzeba mieć świadomość, że spacerówki typu parasolka nie są przystosowane do jazdy w trudnych warunkach, najlepiej sprawują się na zakupach, w podróży samolotem, czy komunikacją miejską.
Model posiada: budkę z okienkiem, regulowany podnóżek, kosz na zakupy, oraz regulowane oparcie (pozycja całkowicie pionowa, półleżąca i leżąca). Jedyne wady jakie można zaobserwować w tym modelu to dość głośne kółka, brak pałąka oraz cena, która kształtuje się w granicach 790 zł – to sporo jak na taki wózeczek -niemniej jednak produkt oceniamy pozytywnie.

Linie kolorystyczne

 • Standardowa
Kolory tapicerki

Dane techniczne

 • Wózek złożony (WxSxG): 94x33x30,5 cm
 • Wózek po rozłożeniu (WxSxG): 100x49x83 cm
 • Wysokość oparcia: 48 cm
 • Szerokość siedziska: 33,5 cm
 • Głębokość siedziska: 26+13 (podnóżek) cm
 • Średnica kół: 14,6 cm
 • Waga: 5,7 kg

Konkurencja

Mima Bo, Kolestra Timba T3, Elodie Details Stockholm, GB Pockit Plus, Quinny Zapp Extra

Jedna odpowiedź do “(4,02) Peg-Perego Pliko Mini Classico forum opinie · Lekki jak piórko i kompaktowy [od~790 zł]”

 1. Marcin pisze:

  Szukaliśmy z żoną wózka parasolki dla niespełna rocznego dziecka.
  Miał być możliwie lekki, aby ułatwić sobie chodzenie po schodach.
  Oglądaliśmy wszystkie możliwe propozycje w okolicznych sklepach i ten przykuł najbardziej naszą uwagę pomimo, iż cena nie była najniższa.
  Wyboru nie żałujemy, a dodatkowo widzimy wiele rozwiązań nie spotykanych w innych tego typu wózkach.
  1. Wózek jest naprawdę głęboki i szeroki, można śmiało ubrać malucha w strój zimowy i spokojnie się zmieści.
  2. Oparcie w pozycji leżącej – rewelacja do tego łączna długość powierzchni to nieco ponad 80cm. Roczne dziecko leży tak, że nawet nogi nie wystają. Dodatkowo mamy foliowe okienko i widać dzieciaczka.
  3. Wózek można naprawdę składać i rozkładać jedną ręką. Czyli dzieciaczek w jednej ręce w drugiej wózek i żadne schody nam nie straszne.
  4.Wózek po złożeniu stoi sam pionowo zajmując mało miejsca, ale i możemy go złożyć i postawić na każdej powierzchni i nic się nie ubrudzi.
  Jeśli miałbym wymieniać wady to na pewno koła mogłyby być bardziej gumowe/miękkie bo na mniej równej powierzchni trochę hałasują. Z tego co wiem nie bardziej niż inne parasolki, ale po innych rozwiązaniach i samej cenie czy tam firmie wymagałbym czegoś więcej. Konstrukcja samego wózka jest lekko chybotliwa, nie jest taki super sztywny, co prawda nie ma możliwości aby wózek się przewrócił, ale na początku może to przeszkadzać. Po paru dniach to dziwne wrażenie znika i nawet się tego nie zauważa.
  Wózek bardzo polubiliśmy za jego praktyczność i zapewne jeszcze długo nam posłuży.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php