Recaro Young Sport opinie (3,65) · Wysoka jakość i przyzwoity poziom bezpieczeństwa

Recaro Young Sport

Recaro Young Sport

Opinie o foteliku Recaro Young Sport.
To siedzisko uniwersalne przeznaczone dla dzieci o wadze 9-36 kg, w wieku 9 miesięcy 12 lat. W foteliku dla młodszego dziecka znajdziemy specjalną wkładkę oraz pasy wewnętrzne, (oba te elementy są usuwane gdy dziecko jest już starsze). W testach ADAC otrzymał 3 gwiazdki, nie jest to najwyższa ocena, ale taki wynik zapewnia minimum bezpieczeństwa.
Fotelik ma zdejmowaną tapicerkę , dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu, a materiały z jakich jest zrobiony są wysokiej jakości. Tapicerka  wykonana jest z materiału imitującego zamsz oraz z mikrofibry. Montowany jest za pomocą pasów samochodowych i waży 5 kg. Niestety z wysoką jakością wykonania fotelika wiąże się jego wysoka cena, która kształtuje się w granicach 900 zł.

2 Odpowiedzi do “Recaro Young Sport opinie (3,65) · Wysoka jakość i przyzwoity poziom bezpieczeństwa”

 1. Anna pisze:

  Nasz syn ma prawie 8 lat i waży 26 kg, I bez problemu mieści się w foteliku. Ma dostosowany do ostatniej kategorii wagowej, usunięte wszystkie elementy typu: pasy, dodatkowe wkładki.
  Dlatego dziwi mnie poprzednia opinia.
  Na pewna na plus jakość tapicerki, a na minus dość kłopotliwe zapinanie pasów(teraz już samochodowe, więc problem z głowy) I waga fotelika.

 2. marzanna pisze:

  Co moge powiedzieć. fotelik dosc drogi , choć jakościowo ok. ALE niestety nie wystarczy na tak długo jak przewiduje producent. Mój synek w wieku 6 lat z tego fotelika po prostu wyrósł przy wadze 19 kg ! pomimo ze fotelik ma być do 36 kilo
  Niestety musieliśmy kupić nowy fotelik
  Szczerze powiem, że zdecydowanie lepszy i tańszy jest w tym przedziale Graco Nautilus jaki mamy dla córki- jest teraz w wieku synka – 6 lat i spokojnie jeszcze sie w foteliku mieści

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php