Tako Alive New 2015 (4,74) · trzy linie kolorystyczne: Standard, Ecco i Energy

Tako Alive NewTako AliveMożna go kupić już za 1670 zł , cena rośnie jednak wraz z wielkością zestawu. Na cenę wpływa też rodzaj tapicerki. W większości zestawień i porównań  model plasuje się na wysokich pozycjach.
Jest to to najnowsza odsłona znanego modelu o podobnej nazwie, pierwszego z serii bardzo nowoczesnych wózków z gondolą na misie jakimi od kilku sezonów raczy nas firma Tako. Model w wersji New różni się od poprzednika dużo bardziej praktycznym mocowaniem gondoli i spacerówki (teraz oba elementy są prosto „wklikiwane” na stelaż – w poprzedniej wersji były mocowane na prętach).
Model występuje w 3 liniach kolorystycznych:

  • Kolorystyka podstawowa  – gondola na białej misie.
  • Kolorystyka  Energy – misa gondoli w nowoczesne wzory, uchwyt na kubek w standardzie.
  • Kolorystyka  Eco –  gondola na szarej misie, tapicerka z ekoskóry.

New podobnie jak poprzedni model dostępny jest tylko w wersji 2w1 – spacerówka+ gondola, lub też w kompletach 3w1 z fotelikami: Tako, Maxi Cosi Pebble, Cabrio, Cybex Aton i Recaro Privia, lub w opcji 4w1 z fotelikami i bazą. W zestawie ze spacerówką i gondolą w standardzie otrzymamy: torbę, kosz na zakupy, okrycia na nóżki, moskitierę, pałąk i folię przeciwdeszczową.
Dzięki pompowanym kołom, dobrej amortyzacji i skrętnym kołom przednim  ( z możliwością blokady) model wyśmienicie radzi sobie w każdych warunkach, zapewniając komfort jazdy zarówno w miejskiej dżungli jak i na terenowych wycieczkach. Ponadto posiada regulowaną rączkę, siedzisko i gondolę mocowane w obu kierunkach, odchylane oparcie spacerówki, regulowany podnóżek i zagłówek w gondoli.
Wszystkie wymienione wyżej cechy sprawiają, że ten model to praktyczna i kompletna propozycja dla świeżo upieczonych rodziców chcących nabyć nowoczesny, dobry jakościowo produkt  w przyjaznej dla kieszeni cenie. Do jego mankamentów można zaliczyć jedynie dosyć dużą wagę  – w wersji spacerowej ok 15,5 kg – sporo, jest to jednak przypadłość większości wózków na pompowanych kołach, coś za coś, albo bardzo komfortowa podróż na pompowanych kołach albo lżejszy model na kołach piankowych, ale kosztem jakości jazdy.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php