(4,84) Uniwersalny Chicco Urban Plus Crossover · 5w1 z praktyczną gondolą przerabianą w spacerówkę i fotelikiem.

Chicco Urban opinie

Chicco Urban Winter

Chicco Urban Plus Crossover
Aktualizacja wpisu: czerwiec 2018. Superpromocja:  teraz Urban 5w1  ze spacerówko/gondolą, fotelikiem, bazą i adapterem za jedyne 1349 zł . Za wersję 2w1 trzeba zapłacić tylko 1199 zł. Też bardzo korzystnie.

Kolorystyka wózka 2018
Wózek cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością, stąd wróciliśmy do niego z aktualnymi informacjami z bieżącego 2018 roku.

Ceny

Warto też wyraźnie podkreślić, że Chicco w postaci modelu Urban oferuje obecnie najtańszy na rynku  zestaw 3w1 z fotelikiem, a w zasadzie jest to nawet zestaw 5w1 bo w komplecie otrzymujemy także bazę na pasy i torbę. Cena kompletu 5w1 nie przekracza 1600 zł jest to więc bardzo atrakcyjna oferta.

W znacznej części sklepów cena wózka Chicco Urban  jest stosunkowo niska ale niestety wyjątkowo stabilna, dlatego jedyną szansą na osiągnięcie jakiejkolwiek zniżki są kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy. Warto ich poszukać korzystając z poniższych linków.

Wózki Chicco – aktualny cennik Kupon Rabatowy Chicco Urban

Chicco wózki – aktualne ceny

Zalety

Wersja  Plus Crossover składa się bez konieczności wypinania siedziska!  Znany już młodym rodzicom, uniwersalny model Chicco Urban w tym roku przechodzi swoją drugą młodość.  Nikogo kto miał okazję go testować nie dziwi ten fakt, gdyż model posiada szereg praktycznych zalet takich jak mała waga (10,5 kg), prosta obsługa i kompaktowy charakter.

Dużym plusem wózka niejednokrotnie z resztą podkreślanym przez użytkowników jest jego uniwersalny i kompaktowy charakter. Urban nie ma tradycyjnej gondolki i oddzielnego siedziska spacerowego, a sprytną składaną gondolę, którą w kilku ruchach możemy przekształcić w siedzisko spacerowe z prawdziwego zdarzenia. Taka innowacja to ogromna oszczędność przestrzeni i znacznie większa funkcjonalność (każdy rodzic doceni fakt, że nie musi zagracać szafy nieużywaną już gondolą czy tez nieużywanym jeszcze siedziskiem spacerowym).

Wady
Jeśli chodzi o mankamenty, to niezbyt nadaje się dla wysokich rodziców, z uwagi na dosyć nisko osadzoną na stelażu gondolkę/siedzisko. Małym minusikiem może być też to, że producent nie przewidział możliwości montażu na konstrukcji tego modelu innych fotelików niż Chicco Auto-Fix Fast.
Podsumowując recenzję modelu stwierdzamy, że Chicco Urban może się w tym roku okazać prawdziwym hitem, zwłaszcza, że producent dosyć silnie stawia na ten model.  Ostatnio w TV pojawiły się nawet spoty reklamowe skutecznie namawiające klientów na zakup tego praktycznego wózka, my także polecamy.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php