Bebe Beni Igo (4,28) · Wbrew pozorom niewiele ma wspólnego z Mutsy

Bebe Beni Igo 2013/2014

Bebe Beni Igo 2013/2014

Roan Bebe Beni Igo – sklep DinoŚrednia cena Bebe Beni Igo mieści się w przedziale 1160 -1660 zł i zależy od zestawu oraz konfiguracji,  można  go bowiem nabyć w wersji 2w1, 3w1 i 4w1.  W rankingu wózków wielofunkcyjnych  Bebe Beni Igo zajmuje nie najgorsze miejsca.
Całkiem fajna propozycja marki BebeBeni –  wbrew pozorom mający niewiele wspólnego z renomowanym Mutsy Igo – posiada szereg niewątpliwych zalet funkcjonalnych.  Do podstawowych atutów należą: komfortowe pompowane koła na każdy teren, aluminiowa konstrukcja,wygodne i lekkie prowadzenie oraz odwracane siedzisko spacerowe. Do pozostałych jego właściwości  zaliczamy regulację podnóżka i oparcia spacerówki, przednie koła skrętne (blokowane do jazdy na wprost) oraz możliwość montażu na konstrukcji fotelików Maxi Cosi Cabrio lub Bebe Beni Poppi.
Dużym atutem  modelu jest także jego korzystna cena i przyzwoita jakość wykonania. W komplecie do wózka 2w1 znajdziemy: torbę, okrycie na nóżki, duży kosz na zakupy i odpinany pałąk.  Występuje on w 4 ciekawych kolorach, a designem w żaden sposób nie odbiega od najnowszych trendów.
Pomimo tego, że jest w swojej grupie cenowej bardzo korzystną propozycją, o dziwo nie wzbudził spodziewanego zainteresowania, a szkoda bo jest całkiem niezły. Oczywiście nie jest on idealny, do jego wad zaliczyć można: dosyć nisko montowaną gondolę oraz sporą wagę – 14 kg w wersji spacerowej. Cena zestawu spacerówka+gondola jest korzystna – w granicach 1160 zł.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php