2w1 Tako Jumper Light opinie (4,52) · Najnowsze, lżejsze i odświeżone wcielenie znanego od lat modelu

Tako Jumper LightTako Jumper LightŚrednia rynkowa cena recenzowanego modelu oscyluje w przedziale 1090- 1780 zł i jest zależna od wielkości zestawu i jego konfiguracji. W rankingu  znajduje się w przedziale wózków bardzo dobrych .
Jest to jeden z pierwszych modeli tej firmy, z czasów gdy ta polska marka dopiero raczkowała na rynku i doczekał się nowej i ulepszonej wersji (zarówno pod względem designu jak i funkcjonalności) .
Najnowszy Jumper Light w porównaniu do swojego pierwowzoru przeszedł ogromną metamorfozę, oczywiście na korzyść. Połączenie lekkiej aluminiowej konstrukcji i dobrze amortyzowanych, pompowanych kół jakie zastosowano w  daje podwójną korzyść w postaci świetnie jeżdżącego w każdych warunkach modelu, który przy tym ma przyzwoitą wagę, co w przypadku jego przenoszenia jest dosyć istotne, zwłaszcza dla mieszkańców bloków.

Do podstawowych cech  należą:

  1. pompowane koła
  2. regulowana amortyzacja
  3. prosty system wpinania i wypinania spacerówki/gondoli/fotelika – system KLIK KLIK
  4. regulacja rączki, podnóżka i oparcia w spacerówce
  5. możliwość ustawienia zarówno spacerówki jak i gondoli w obu kierunkach jazdy.
  6. ukryta rączka do przenoszenia gondoli

W komplecie  (spacerówka+gondola) znajdują się:  torba, folia p/deszczowa, pałąk do spacerówki, kosz na zakupy oraz okrycia na nóżki do spacerówki i gondoli.
W opcji dodatkowej wózek można nabyć w wersji z fotelikiem Tako lub też po dokupieniu odpowiednich adapterów na konstrukcji można zamontować foteliki Maxi Cosi Cabrio lub Pebble.
Przy wielu atutach funkcjonalnych jest także bardzo przystępny cenowo. Cena kompletu spacerówka+gondola to koszt rzędu 1300 zł – czyli na prawdę niewiele,  przy czym jakość  jest więcej niż  przyzwoita. Waga  w wersji spacerowej to 14,9 kg – jak na wózek wielofunkcyjny na pompowanych kołach to raczej standard.

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php