Bebetto Silvia (4,78) · dobra konstrukcja – sprzedaje się jak świeże bułeczki

Bebetto SilviaBebetto SilviaW praktyce cena tego modelu waha się w przedziale 1499 zł- 1800 zł i zależy od zestawu i konfiguracji.
Nowa konstrukcja i nowa gondola zastosowane w tym modelu  sprawiają, że wózek prezentuje się na prawdę pierwsza klasa. Duża komfortowa misa gondoli z regulowanym zagłówkiem i plastikowymi elementami w kolorze stelaża tworzą w całości  imponujący, nowoczesny efekt.

Klient decydując się na jego zakup ma do wyboru 3 kolory stelaża i 10 interesujących kolorów tapicerki. Na zestaw zawsze składa się spacerówka + gondola, ewentualnie też w opcji 3w1 z fotelikiem samochodowych Ramatti, Berber, Cybex czy Maxi Cosi, czy też 4w1 z bazą. Aluminiowa konstrukcja na pompowanych kołach wyposażona jest w system absorpcji wstrząsów i blokadę kół przednich do jazdy na wprost przez co  Silvia prowadzi się lekko i wygodnie, zarówno w wąskich uliczkach jak i po polnej drodze. Dodatkowo posiada w  bardzo bogate wyposażenie. W komplecie jest torba, okrycia na nóżki do spacerówki i gondoli,  pałąk i kosz na zakupy.  Siedzisko spacerowe w modelu Silvia ma odchylane oparcie, regulowany podnóżek i może być ustawiane w obu kierunkach.

Jeśli chodzi o jakość produktu, to jest ona bez zarzutu, a nowoczesny design i duża funkcjonalność sprawiają, że mimo iż wózek jest młodą konstrukcją to sprzedaje się niczym świeże bułeczki. Cena modelu 2w1 jest przystępna – zaledwie 1500 zł, waga spacerówki 13,7 kg – może nie najlżejsza ale to standard jak na wózki wielofunkcyjne. Dodatkowym plusem  jest fakt, iż w branżowych rankingach odnajdujemy go na bardzo wysokich pozycjach.

Jedna odpowiedź do “Bebetto Silvia (4,78) · dobra konstrukcja – sprzedaje się jak świeże bułeczki”

  1. Natka pisze:

    Witam, mam pytanie czy ktoś ma ten wózek i może się podzielić opinią na jego temat? Dziękuję.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php