(4,72) Hartan Xperia · Wieloletni hit marki teraz w odnowionej wersji GTS [od ~2999zł]

Hartan Xperia 2015Hartan Xperia

Cena

Opiniowany model można nabyć za znaczne pieniądze, gdyż cena waha się w przedziale:  2999 zł- 4760 zł i zależy głównie od zestawu, linii kolorystycznej i konfiguracji.

Wózki 3w1 – dostawa gratis w całej Polsce. Zamówienie powyżej 4000 zł – dostawa gratis w całej Europie.

Kupony rabatowe

Ceny niemieckich wózków Hartan  są  bardzo wysokie i niestety bardzo sztywne na całym rynku, dlatego polecamy kupony rabatowe oferowane przez niektóre sklepy internetowe. Wtedy powyższe ceny mogą ulec znacznej redukcji – nawet do 10%. Warto poszukać korzystając z poniższych linków.

Aktualne ceny wózków Hartan Kupon rabatowy Hartan GTS

Ranking

Częściowo wytłumaczeniem wysokiej ceny jest jego klasa –  produkt aktualnie przoduje w zestawieniach wózków uniwersalnych.

Ranking wózków wielofunkcyjnych

Opinia eksperta
W ofercie tej znanej niemieckiej marki opiniowany model jest nie od dziś, ale w kolekcji 2018 zaszły w nim spore zmiany Xperia zastąpiona została dwoma wózkami Xperia GTS i Xperia GTX. Podstawową różnicą między nimi jest siedzisko GTS ma klasyczne rozkładane do pozycji leżącej, a GTX kubełkowe.

Jest to naprawdę fajna i porządna konstrukcja, budząca spore zainteresowanie klientów.
Do najważniejszych cech wózka Xperia GTS należą:

Hartan Xperia GTS opinie

Hartan Xperia GTS 3w1

  1. Dwukolorowy stelaż- w zależności od koloru tapicerki. W Hartanie do koloru tapicerki przypisany jest kolor stelaża.
  2. Drugim dość ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w Xperii jest nietypowy hamulec postojowy (nie nożny) a umiejscowiony po prawej stronie rączki. Takiej innowacji wymaga przekładana rączka, przy której wózek musiałby posiadać dwa hamulce nożne na obu osiach – przedniej i tylnej, dlatego też producent zdecydował się na zastosowanie takiego oryginalnego rozwiązania (podobne rozwiązanie zastosowane jest w modelu Topline).
  3.  Ponadto model dostępny jest również w wersji z drugim, dodatkowym hamulcem ręcznym (zjazdowym) – takim jak w rowerze, przydatnym zwłaszcza przy jeździe z górki.
  4. Xperia podobnie jak wózki Topline S, Racer Gt i Sky należy do modeli do których można dokupić tzw Quad system – przednią oś z dużymi terenowymi kołami, dzięki którym wózek będzie śmigać nawet po największych dziurach czy śniegach.

Model  spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, gdyż jest to „oczkiem w głowie” tej marki. Posiada spacerówkę i gondolę  ustawianą w obu kierunkach, regulowaną łamaną rączkę, przednie koła skrętne z możliwością blokady i świetną amortyzację. Hartan Xperia dostępny jest w wersji spacerowej, z gondolą Falt, Soft lub Kombi a także w kompletach z fotelikami Cybex, Maxi Cosi, Romer, Recaro czy Besafe. Jak w przypadku całej oferty producenta również oceniany w tym artykule produkt nie należy do tanich, a czas realizacji zamówienia to ok 8-10 tygodni. Waga spacerówki jest dosyć wysoka 17,1 kg, ale mimo to warto zapłacić, poczekać i się nadźwigać, bo wózek jest nie do zdarcia.

Dane techniczne

Konkurencja:

Quinny Moodd, Joolz Day 3, Bebetto Torino Si, Egg, Mima Xari, Cybex Priam, Espiro Next, Maxi Cosi Nova 4, Adamex Reggio

Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php