Wózki wielofunkcyjne opinie · Uniwersalne, wszystkomogące z gondolą

Wózki wielofunkcyjneWózki wielofunkcyjne Modele tego typu mogą dosłownie wiele.  Wszechstronne zastosowanie i duża funkcjonalność to podstawowe ich zalety.
Taki wózek w wersji głębokiej (z gondolą) odpowiedni jest do przewozu niemowlęcia, z kolei spacerówka idealna jest na spacer ze starszą pociechą. Dodatkowo przy wersji 3w1 z fotelikiem montowanym bezpośrednio na stelażu wózka zmotoryzowani rodzice mogą bez problemu wyskoczyć na szybkie zakupy z niemowlęciem.
Istotną kwestią przy wyborze takiego modelu jest rodzaj kół.  Przy kołach pompowanych komfort jazdy zarówno dla dziecka jak i mamy jest wysoki.Niestety ten rodzaj kół wpływa negatywnie na wagę, i gdy mieszka się wysoko i trzeba wózek wnieść, zaczyna to nabierać znaczenia. Wtedy optymalne są koła piankowe znacznie lżejsze od pompowanych.
Warto więc by się zastanowić, czy nie lepiej kupić pełny wielofunkcyjny zestaw za jednym zamachem i nie martwić się później o kolejne wózki dla rosnącej pociechy.

Jedna odpowiedź do “Wózki wielofunkcyjne opinie · Uniwersalne, wszystkomogące z gondolą”

 1. tata pisze:

  Tak więc trochę męskiego spojrzenia na ten wózek.
  Piaty miesiąc użytkowania. Zakupiony jako nowy.
  1 – sprawa to materiał wykonania ( chodzi o gondolę, która jest dumą każdego wózka ) zachwalany przez producenta materiał wykonania jako najwyższej jakości stoi pod dużym znakiem zapytania. Płowieje i to skutecznie od słońca ( wyłączenie z gwarancji ) i producent zapewne dobrze o tym wie. Z granatowego koloru zrobił się po prostu dla mnie nieładny.
  2 – sprawa to zastanawiam się czy to możliwe, aby w dwóch kołach dętka zebrała z trasy jazdy jakieś gwoździe ? ( byłyby w oponie ). No więc dwie przebite opony,a na wyprawę survivalową to jeszcze się nie wybraliśmy. Tak więc koła pompowane to może i dobre rozwiązanie tylko dlaczego na oponie nie ma śladu, a powietrze schodzi ? I dziurę trzeba łatać ? Niech się Panie nie gniewają lecz chciałbym widzieć którąś w akcji jak łata dętkę, a sprawa nie taka to prosta. Tym bardziej, że grozi Tobie skuteczne unieruchomienie od spacerów.
  W skali od 1 do 6 to za te przygody optyczno – wulkanizatorskie wyceniam ten wózek na 3 ze średnim minusem.
  Pozdrawiam TATA

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php