X-lander X-Pulse 2015 (4,78) · Zgrabna i zwinna spacerówka z opcją Travel System

X-Lander X-Pulse X-lander X-Pulse Faktyczna cena rynkowa ocenianego modelu  mieści się w przedziale 1100 -2150 zł i zależna jest od zestawu i konfiguracji.
Cała kolekcja Xlander 2014/2015 charakteryzuje się dobrą jakością i dokładnym wykonaniem,  istną furorę robią jednak najnowsze perełki tej firmy – modele X-Cite i X-Pulse. Po tego ostatniego ustawiają się niemal kolejki, gdyż ten niepozorny model cieszy się wyjątkowo dużą popularnością, ale i nie bez przyczyny. Jest bardzo zgrabny, poręczny o całkiem niezłej wadze – tylko 12,5 kg i to przy świetnych pompowanych kołach tylnych. Łatwa obsługa w połączeniu z takimi cechami jak duża zwrotność, odwracane siedzisko i kompaktowy charakter  sprawiły, że  jest jednym  z najczęściej wybieranych wózków z oferty polskiego producenta.
Posiada przednie koła skrętne z możliwością blokady, tylne zaś pompowane, ponadto  ma regulowane oparcie i podnóżek. W zestawie 2w1 otrzymamy, spacerówkę ze śpiworkiem, gondolę  z moskitierą, adapter do gondoli, pałąk i kosz na zakupy. Cena zestawu spacerówka+ gondola to ok 1700 zł – w granicach rozsądku. Dodatkowo po dokupieniu odpowiednich adapterów na stelażu  można zainstalować fotelik samochodowy: X-Car, Maxi Cosi czy Besafe. Jest doceniany przez wielu, dlatego też nagrodzony został całkiem wysokimi  pozycjami w rankingach .

2 Odpowiedzi do “X-lander X-Pulse 2015 (4,78) · Zgrabna i zwinna spacerówka z opcją Travel System”

  1. entliczek pisze:

    zastanawiam się nad kupnem tego właśnie modelu…słyszałam, że produkty X-landera są trwałe…przekonuje mnie również jego wielofunkcyjność…

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php