Zapp Flex nowoczesny i udoskonalony kontynuator znanej konstrukcji – okazja 10% taniej do 15 października!

Quinny Zapp

Quinny Zapp Flex Plus

Quinny Zapp Flex Plus Detaliczna cena  Zappa Flexa mieści się w przedziale od 1400 zł do 3900 zł i jest zależna od modelu ( Flex czy Flex Plus) konfiguracji i składu zestawu. Uczciwie trzeba stwierdzić, że są to ceny wysokie, a czy uzasadnione czas pokaże. I tak najtańszą jest oczywiście sama spacerówka solo za mniej więcej 1400 zł, ale  za „wypasione” wózki 4w1 z fotelikiem i  z bazą 2wayfix trzeba już zapłacić nawet do 4000 zł.
Teraz dzięki dniom otwartym Quinny w dino.sklep.pl nadarza się świetna okazja kupić dowolną kombinację Zappa Flexa i Plusa o 10% taniej od cen regularnych. Rabaty obowiązują do 15 października.

Model jest nowością od kilku ostatnich miesięcy 2017, więc zbyt wcześnie na jego oceny  w rankingu wózków spacerowych. Czekamy jak zawsze na  opinie, uwagi i propozycje wszystkich użytkowników tych wózków – tym bardziej, że według naszych obserwacji omawiany model zaczyna stopniowo zyskiwać uznanie wśród klientów.  Oczywiście wszystkie istotne recenzje i informacje będą sukcesywnie przedstawiane na naszym portalu.

W niniejszym artykule skupimy się na naszych pierwszych spostrzeżeniach. Jeśli chodzi o konstrukcję wózek ma sporo wspólnego z Zappem Xtra,czy Xpress: kształt ramy, relatywnie małe koła, sposób składania no i niska  waga, co w przypadku Zappów nie niczym wyjątkowym. Jak wszystkie modele z tej rodziny  jest to wózek lekki, poręczny, kompaktowy  i „mikroskopijny” po złożeniu.
Nowością jest możliwość montażu dwóch gondol: sztywnej lux i miękkiej gondolki Cocoon do wyboru, co nie było wcześniej możliwe. Model Zapp Flex jest trzykołowy, ale Flex Plus czterokołowy – co jest przełomem w rodzinie tych wózków.
Z fotelikiem tworzy podręczny zestaw travel system 3w1. Mało tego do fotelika można też dobrać bazę isofix i wózek 4w1 gotowy.
Idealny model dla klientów  dysponujących ograniczoną przestrzenią zarówno  w mieszkaniu jak i w samochodzie.  Dzięki wspomnianym wyżej cechom świetnie sprawdzi się w podróży. Pełna waga spacerówki: 10,3 kg. Producent oferuje duży wybór tapicerek w modnych kolorach.

Czas oczekiwania na dostawę -rewelacyjnie krótki – praktycznie od ręki!

4 Odpowiedzi do “Zapp Flex nowoczesny i udoskonalony kontynuator znanej konstrukcji – okazja 10% taniej do 15 października!”

  1. Joanna pisze:

    Tutek??? Dobre sobie ?. Polski czołg zawsze spoko? Nie, dzięki

  2. Michał pisze:

    Znam firmę tutek już długo długo. Moim zdaniem jedna z niewielu firm w polsce,która produkuję bardzo solidne i sprawne wózki.

  3. Kuba pisze:

    Razem z żoną jednogłośnie wybraliśmy wózek z Polskiej firmy Tutek – mode timer. Polskie wózki sa najlepsze.

Trackbacks/Pingbacks


Dodaj Komentarz

Translator

Recenzje i komentarze klientów


css.php